داستان ما

داستان گروه تبلیغاتی و مشاوره برگی نو

گروه برگی نو بیش از یک دهه هست که در حوزه مشاوره کسب و کار ها فعالیت دارند و همچنین مدیران مجموعه برگی نو تجربه بیش از ۵۰۰۰ جلسه مشاوره کسب و کار کوچک و بزرگ را در صنعت غذا و مجموعه رستوران ها و کافه های خوب شهر را دارا می باشند.

مشاوره و اجرای تیم برگی نو برای کسب و کارها در حوزه های مختلفی از قبیل:

تبلیغات، شبکه های اجتماعی(اینستاگرام) ، تبلیغات پیامکی، برندینگ، راه اندازی کسب و کار، باشگاه مشتریان، تیم سازی در کسب و کار، کنترل و ایجاد وفاداری در میان نیروی انسانی مجموعه ها، پرداخت های نوین در فروش، طراحی وب سایت های مطابق با نیاز کسب و کار بوده و هدف تمام موارد ذکر شده و تلاش مجموعه برگی نو، افزایش فروش و بهره وری مفید کسب و کارها می باشد.

شکل گیری تیم برگی نو:

مجموعه خلاق برگی نو با بهره گیری از تیمی جوان و پر انرژی شکل گرفته است.

اعضای تیم، متخصص، جوان و صمیمی برگی نو هر روز آماده ارائه ایده های نو و خلاق و حل چالش های پیش رو در کسب و کارها می باشند.

در تیم برگی نو تمامی افراد برای رشد شخصی گروهی و سازمان مدام در حال به روز کردن اطلاعات و افزایش توانایی های خود هستند، میتوانیم بگوییم که در تیم برگی نو همه یک خانواده هستیم که برای بزرگ و مستحکم تر شدنش هر روز تلاش می‌کنیم.
ارزش های کلیدی تیم برگی نو صداقت، اخلاق، پشتکار و تعهد می باشد.

در برگی نو هرگز به درجا زدن و انجام روزمره کارهای تکراری عادت نداریم جستجو و کشف راهکارهای جدید برای رسیدن به هدف و انجام کارهای موثر و ایده‌های ناب جزو وظایف اصلی تمام اعضای تیم می باشد.

در آخر، خوشحالیم که توانسته ایم برگی نو در حل مشکلات مجموعه های بزرگ و کوچک ارائه دهیم.

مشتریان و همراهان ما

افتخار ما، همکاری و همراهی با مشتریان ماست.
پیمایش به بالا